Gezocht: werkstudent(en) voor Giving Back voor gemiddeld 16u p.w.
04-09-2023 Ben jij op zoek naar een bijbaan naast je studie en wil je relevante en maatschappelijke werkervaring opdoen? Ben je bezig met een hbo- of wo-opleiding en zou je graag bij een non-profit willen werken? Dan hebben wij de job voor je!

Wij zijn op zoek naar werkstudent(en) voor Giving Back voor gemiddeld 16u p.w.

Werk jij planmatig en secuur? Ben je proactief, analytisch en communicatief sterk? En draag je graag je steentje bij om diversiteit aan het werk te zetten? Kom dan ons team versterken bij Giving Back!

Wij zijn op zoek naar enthousiaste studenten met verschillende interesses en achtergronden die allround ingezet kunnen worden.

Als werkstudent zetten we je bijvoorbeeld in voor:
 • Marketing-communicatiewerkzaamheden. Hierin ondersteun je het Marketing-communicatieteam met het onderhouden van de website, het ontwikkelen van content, en het plannen van content op sociale kanalen,
 • Backoffice-werkzaamheden ter ondersteuning van verwerken van data en administratie,
 • Werkzaamheden voor het helpen organiseren en faciliteren van events en bijeenkomsten in onze programma's,
 • Ondersteuning van projectmanagement en het onderhouden van het CRM en ProgrammaPlatform.
 • Ervaring met social platformen, websites en Microsoft Dynamics/PowerPlatform is belangrijk.

Waar kom jij te werken?
Jij komt te werken bij stichting Giving Back in Amsterdam-Noord. Met de trein en de pont naar je werk of op de fiets. In onze organisatie werken we met een klein team (9 collega's) op ons kantoor. Onze stichting kenmerkt zich als vrijwilligersorganisatie aangestuurd door een klein, hecht, professioneel team. Er heerst een informele sfeer waar iedereen hard werkt om samen met onze partners en 450 vrijwilligers een relevante bijdrage te leveren aan het vergroten van culturele diversiteit in de top van het bedrijfsleven en de overheid. En dat doen we iedere dag met veel plezier. In deze bijbaan krijg je veel verantwoordelijkheid en kan je veel leren.

Hoe ziet jouw werkdag eruit?
Jouw werkdagen zijn uitdagend en afwisselend. Het ene moment ben je administratief bezig en data aan het verwerken, het volgende moment heb je overleg met het team over eventplanning, of je neemt deel aan een marketingcommunicatie-brainstorm en het ontwikkelen van een contentplanning.

Als stichting werken we samen met onze partnerorganisaties en professionals die zich als vrijwilliger hebben verbonden aan de stichting. Een super-interessante kans om je netwerk te vergroten en te zien wat voor processen zich hier allemaal afspelen. Dat dit voor gemiddeld 16 uur per week flexibel naast je studie is in te delen, is natuurlijk helemaal fijn. De flexibiliteit is wederzijds. Je werkt vanuit huis en op kantoor. Aanwezigheid bij het vaste tweewekelijkse teamoverleg is gewenst, waarbij studie altijd voorrang heeft. Op piekmomenten hebben wij meer werk voor je dan de 2 werkdagen. Tevens kun jij bepaalde weken (tentamenweken) zelf minder inzetbaar zijn. Daar hebben we uiteraard begrip voor. Studie gaat voor!

Herken jij jezelf hier in?
Je komt in aanmerking voor deze bijbaan wanneer je:
 • bezig bent met een hbo/wo opleiding;
 • bekend bent met Microsoft Dynamics/Power Platform en Marketing Automation tools;
 • affiniteit hebt met community building;
 • ervaring hebt met contentmanagement, presentaties maken, MSOffice;
 • affiniteit hebt met culturele diversiteit;
 • zo snel mogelijk aan de slag kan;
 • secuur, zelfstandig en pro-actief werkt;
 • minimaal gemiddeld 16 uur per week beschikbaar bent naast je studie.
Wat krijg je ervoor terug?
 • Een leuk en professioneel team om deel vanuit te maken, de mogelijkheid tot netwerken en veel ervaring opdoen. En daarnaast:
 • € 13,- per uur bruto op basis van een oproepcontract;
 • de kans om onderdeel te zijn van een mooie stichting met een rijke community en een waardevolle professioneel netwerk;
 • een uitdagende bijbaan met afwisselend takenpakket, maar ook veel gezelligheid.


Is dit de bijbaan die jij zoekt?
Mail dan jouw motivatie en CV naar Karlijn Offermans.

Heb je nog vragen na het lezen van de vacature?
Bel/app mij op 06 50267300. 

Neem contact op met Givingback

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Inloggen Giving Back

Vul onderstaande gegevens in om in te loggen bij Giving Back.

Wachtwoord vergeten of instellen?
Ben je lid van Giving Back maar heb je nog geen wachtwoord? Registreer je dan hier

Wachtwoord instellen

Stuur je e-mailadres en je ontvangt binnen enkele minuten een link waarmee je een nieuw wachtwoord kunt instellen.